ZAPIEKANKA DONATELLO PEPPERONI (BIEDRONKA)
Testujemy Jedzenie

ZAPIEKANKA DONATELLO PEPPERONI (BIEDRONKA)

Donatello to marka własna sklepów sieci Biedronka. Zdecydowana większość osób zna ją z produkcji pizzy – mrożonej oraz chłodzonej. Jednak oprócz pizzy możemy także kupić zapiekanki z Biedronki, występujące w dwóch wariantach smakowych – Pepperoni i Kebab. Tym razem wybór padł na Zapiekankę Pepperoni.

Wartość kaloryczna: 534 kcal (makro: 21g tłuszczu, 63g węgli, 21g białka) – 190g produktu
Cena: 3,99 zł

Standardowo zacznijmy od opakowania. Trzeba przyznać jest ono proste i zarazem eleganckie. Klasyczny czarny kolor daje nutkę ekskluzywności, a pomarańczowe wstawki idealnie przełamują całość. Bardzo bezpieczna kolorystyka, dająca naprawdę fajny efekt. Tyle o opakowaniu, czas na najważniejsze.

Co można powiedzieć o samym produkcie? Zerknijmy na składniki: Ser mozzarellasalami pepperoni wieprzowo-wołowesos pomidorowy i to wszystko. Ponoć w prostocie tkwi piękno jak jest w tym przypadku? No właśnie…

Niestety całość wypada naprawdę źle. Zarówno pieczywo jak i sos są totalnie bez smaku, dodatkowo bagietka, która miała być chrupiąca jest mało przyjemna w jedzeniu. Jedyne co tutaj czuć to salami, ale to niestety za mało, żeby uratować całość kompozycji. Też, żebyśmy się dobrze zrozumieli, to salami, które tutaj mamy nie jest jakiejś wybitnej jakości jest to typowe salami w tego typu produktach, jednak to że wybija się na tle reszty składników mówi samo za siebie. Inny rodzaj sera lub inny sos mógłby uratować ten produkt, jednak w tej postaci to typowe „zjedz i zapomnij„.

Jestem bardzo ciekawy jak wypada drugi wariant smakowy z kebabem, gdyż słyszałem że jest o wiele lepszy od Pepperoni. Jak tylko uda mi się go kupić (nigdy jeszcze nie widziałem w swojej biedronce), to niezwłocznie podzielę się z Wami swoją opinią (swoją drogą jak ktoś próbował to chętnie posłucham oceny).

Podsumowując, czy smakowało mi? Nie. Czy powtórzyłbym zakup? Też nie. Zdecydowanie wolę pizze Donatello (wariant z lodówki) 

A wam jak podpasowała zapiekanka Donatello Pepperoni z Biedronki? Dajcie znać w komentarzach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *