SUKCESILIANA – PIZZA KIZO (EXTRA MEAT BBQ) – ŻABKA
Testujemy Jedzenie

SUKCESILIANA – PIZZA KIZO (EXTRA MEAT BBQ) – ŻABKA

W ostatnim czasie mamy wysyp produktów spożywczych sygnowanych twarzami znanych osób. Po batonach Kizzers przyszedł czas na coś treściwszego. Sukcesiliana, to pizza od rapera Kizo. Można ją kupić w sklepach „Żabka” w dwóch wariantach – Big Cheese oraz Extra Meat BBQ.

Wartość kaloryczna: 1208 kcal
Cena Sukcesiliany: 13,99 zł

Pierwsze, co się rzuca w oczy to oryginalne opakowanie. Jest naprawdę ładne i wyróżnia się na tle konkurencji. Co na nim widzimy? Oczywiście samego rapera w czapce kucharskiej w towarzystwie psa. Natomiast na odwrocie Kizo nabija kawałek pizzy na trójząb. Szata graficzna robi robotę i jest niewątpliwie mocną stroną produktu.

Szatę graficzną opakowania mamy za sobą, jak za to wypada wygląd samego produktu? Tutaj też jest bardzo dobrze. Od razu rzuca się w oczy duża ilość składników, szczególnie mięsa, mamy go tutaj aż w trzech postaciach, a mianowicie: salami, kurczak i szynkę, dodatkowo ser edamski, mozzarella, marynowane papryczki chilli i wykończenie w postaci sosu BBQ. Brzmi naprawdę świetnie, a jak jest w rzeczywistości?

No właśnie, czas przejść do najważniejszej rzeczy w przypadku jedzenia, czyli smaku. I tutaj jest niestety trochę gorzej, a z każdym kolejnym kawałkiem dużo gorzej. Na wstępie muszę zaznaczyć, że nie jestem jakimś wielkim fanem sosu BBQ, jednak to nie tak, że go nie lubię. Jest mi po prostu obojętny, nie wzbudza we mnie ani pozytywnych ani negatywnych emocji. Ku mojemu rozczarowaniu w Sukcesilianie Extra Meat BBQ czuć tylko sos. Przysłania swoją intensywnością i ilością (jest go naprawdę dużo) pozostałe składniki. Co z tego, że mamy tutaj bardzo dużą ilość kurczakasalami szynki skoro w ogóle ich nie czuć? Jedząc pierwszy kawałek nie było źle, niestety z każdym kolejnym jedzenie robiło się męczące i przytłaczające przez sos.

Podsumowując, produkt miał zdecydowanie potencjał, ale przy cenie prawie 14 zł oczekujemy już czegoś więcej, a tutaj niestety tego nie dostajemy i z przykrością stwierdzam, że zakupu nie powtórzę. Chociaż jestem świadom, że pizza ta znajdzie swoich amatorów, jeżeli ktoś uwielbia BBQ to prawdopodobnie ta pozycja mu zasmakuje. Mimo wszystko z chęcią spróbuje drugiej odsłony Sukcesiliany, czyli Big Cheese. Czekam także na nowe warianty pizzy od Kiza w przyszłości, na pewno sprawdzę.

Na koniec wspomniałbym jeszcze o makro, cała pizza zawiera 1208 kcal (w tym 52g biała36g tłuszczu i 164g węgli). Czyli bardzo dużo, nawet jak na mrożoną pizzę.

A wam jak podpasowała Sukcesiliana – Pizza Kizo? Dajcie znać w komentarzach.

UPDATE. Sukcesiliana wypuściła dwa nowe smaki, jednym z nich jest TEX MEX z mięsem wołowym. A już niedługo także Sukcesiliana Big Cheese oraz Sukcesliana Double Hot Pepperoni.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *