Baton Fame Słony Karmel
Testujemy Jedzenie

BATON FAME SŁONY KARMEL – BIEDRONKA

Baton Fame Słony Karmel to najnowszy produkt popularnej federacji FAME MMA. Do batona o smaku czekoladowym dołącza również nowy smak słony karmel. Podobnie jak batony Kizzers (od Kizo) można je kupić w sieci Biedronka na terenie całej Polski. A ich cena to tylko 2,99 zł.

Wartość kaloryczna: 200 kcal
Cena Batona Fame: 2,99 zł

Mimo, że baton jest produktem wypuszczonym przez federacje sztuk walki, to nie jest on batonem proteinowym ani nawet FIT produktem o obniżonej zawartości cukru czy tłuszczu. Struktura batona opiera się na wafelku czekoladowym oblanym mleczną czekoladą oraz słoną pastą z orzechów laskowych i arachidowych. Cały baton waży 37g a jego wartość kaloryczna to równo 200 kcal. Niestety posiada też bardzo małą ilość białka, ale nie jest to baton proteinowy, więc nie ma co się dziwić. Wartości odżywcze:

  • Białko 2,3g
  • Węglowodany 19,6g
  • Tłuszcz 12,5g

Baton Fame prezentuje się naprawdę dobrze, czekolada oraz wafelek wyglądają bardzo apetycznie. Jeżeli chodzi o smak, to czekolada, którą oblany jest cały baton jest naprawdę smaczna, nie jest to wybór czekoladopodobny i robi tutaj robotę. Przechodząc dalej, po przegryzieniu czuć chrupiący wafelek, który też jest bardzo dobry, a całość dopełnia słona masa z orzechów, która rozpływa się w ustach. Mimo, że nie jestem fanem słonego karmelu, to baton Fame wypada bardzo dobrze.

Podsumowując, jest to bardzo dobry produkt, jednak ze względu na moje osobiste preferencje (nie jestem fanem słonego karmelu), bardziej smakował mi Baton Fame o smaku mlecznej czekolady (Nie ma jeszcze wpisu, ale na pewno się pojawi). Biorąc pod uwagę cenę to ciężko się do czegoś przyczepić, bo w tej półce cenowej to jest według mnie topka. Wiadomo, że skład batona nie jest idealny oraz nie jest to baton proteinowy, które ostatnimi czasy stają się bardzo popularne, ale myślę że w tej cenie to bardzo dobry wybór.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *