SUKCESILIANA – PIZZA KIZO (EXTRA MEAT BBQ) – ŻABKA
Testujemy Jedzenie

SUKCESILIANA – PIZZA KIZO (TEX MEX) – ŻABKA

Po dobrym odbiorze (szczególnie przez twórców internetowych) Sukcesiliany. Kizo idzie za ciosem i wypuszcza nowe smaki. Po Extra Meat BBQ i Big Cheese przyszedł czas na Double Hot Pepperoni i bohatera dzisiejszego wpisu TEX MEX. Standarowo wszystkie smaki są do kupienia w Żabce.

Wartość kaloryczna: 1100 kcal
Cena Sukcesiliany: 16,99 zł

Już wcześniej chwaliłem opakowanie i dalej podtrzymuję to zdanie. Pudełko wyróżnia się na tle konkurencji, a poszczególne smaki rozróżnia bardzo fajny graficzny napis.

Przejdźmy do samego produktu, co znajdziemy na pizzyMięso wołowe, dwa rodzaje sera (edamski mozzarella), pieczoną pierś kurczakapaprykę kukurydzę. Trzeba przyznać ciekawa i bardzo odważna kompozycja, mięso mielone jest bardzo rzadko spotykane w mrożonych pizzach – jedyne porównanie, które przychodzi mi do głowy to Guseppe Kebab (swoją drogą bardzo kiepski produkt). Jak jest w tym przypadku?

Pierwsze co robi pozytywne wrażenie to zapach, po wyjęciu z piekarnika Sukcesiliana bardzo ładnie pachnie, czuć mięso i zioła. Ilość składników jest także bardzo zadowalająca, najwięcej jest mięsa wołowego i to ono tutaj wychodzi na pierwszy plan. Niestety, jak to bywa w tego typu produktach mięso mogłoby być lepszej jakości, można spotkać liczne chrząstki, które trochę przeszkadzają w jedzeniu. Drugim typem mięsa jest tutaj kurczak, którego tak naprawdę mogłoby w ogóle nie być. Po prostu go tutaj nie czuć (chociaż podbija białko 🙂 ). Co jeszcze tutaj czuć? Przyprawy, a szczególnie bazylię, której mam wrażenie, że jest ciut za dużo.

Całość kompozycji, dzięki wołowinie przypomina trochę burgera, co moim zdaniem jest pomysłem chybionym. Sukcesiliana TEX MEX nie jest niedobra, powiedziałbym że jest bardzo ciekawa i smakowała mi, jednak nie powtórzyłbym zakupu, kupując pizzę chcę zjeść pizzę, a tutaj nie mamy ani pizzy ani burgera.

Podsumowując, czy zachęcam do zakupu? TAK. Myślę, że są osoby której przypadnie ta pozycja do gustu. Czy powtórzę? NIESukcesiliane TEX MEX traktowałbym raczej w kategoriach ciekawostki, niż produktu do którego będę wracać, szczególnie że cena także do tego nie zachęca – 16,99 zł za mrożoną pizzę to jednak bardzo dużo.

A wam jak podpasowała Sukcesiliana Tex Mex? Dajcie znać w komentarzach. Sprawdziłem też klasyka Extra Meat BBQ, do przeczytania TUTAJ. Co następne? Sukcesiliana Big Cheese czy Sukcesiliana Double Hot Pepperoni?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *