GUSEPPE PIZZA 4 SERY DR. OETKER
Testujemy Jedzenie

GUSEPPE PIZZA 4 SERY DR. OETKER

Pizza Guseppe 4 sery od Dr. Oetkera to jeden z bardziej rozpoznawalnych wariantów serii. Marka doczekała się już naprawdę sporej ilości smaków. Zarówno tych tradycyjnych jak i tych kontrowersyjnych.

Wartość kaloryczna: 950 kcal (42g tłuszczu, 109g węglowodanów, 32g białka)
Cena Guseppe 4 sery: 8,99 zł

Trzeba przyznać, że opakowanie Guseppe bardzo dobrze wygląda. Jest kolorowe, rzuca się w oczy i na pierwszym planie jest produkt. Co zaskakujące obrazek pizzy na opakowaniu odzwierciedla mniej więcej prawdziwy wygląd produktu.

Przejdźmy teraz do samego produktu. Jak sama nazwa wskazuje głównym składnikiem są tutaj sery, a mianowicie cztery rodzaje sera: ser mozzarella, ser edamski, ser tylżycki, ser pleśniowy błękitny. Dodatkowo mamy tutaj jeszcze sos pomidorowy w postaci okrągłych kleksów. I to tyle albo aż tyle, bo jednak sos pomidorowy w pizzy cztery sery nie jest standardem.

Zanim przejdziemy do smaku to trzeba wspomnieć o charakterystycznym cieście dla Pizzy Guseppe. Grube ciasto, chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku. Jest tak samo dużo fanów tego rodzaju ciasta jak i antyfanów. Mi osobiście taki spód pizzy odpowiada i chętnie po niego sięgam.

Co można powiedzieć o smaku? Jak to często niestety bywa pizza cztery sery bywa mdła i mało wyrazista. Tak też jest po części w tym przypadku. Żaden z serów nie wybija się jakoś mocno na pierwszy plan i nie zdobywa dominującej pozycji, co powoduje małą wyrazistość smaku. Całą sytuacje ratują kleksy sosu pomidorowego, fajnie on podkręca smak i przebija mdły posmak sera.

Podsumowując Pizza Guseppe 4 sery nie jest najlepszą pizzą mrożoną jaką jadłem, to na pewno. Czy zachęcam do zakupu? TAK. Muszę natomiast zaznaczyć, że nie jadłem innych serowych pizz od innych producentów, dlatego nie mam też porównania (chętnie posłucham o Waszych faworytach). Jednak w tej półce cenowej (szczególnie, że w sklepach często pojawiają się promocje) uważam, że jest to dobra pozycja.

A wam jak podpasowała Guseppe Pizza 4 sery? Dajcie znać w komentarzach. Niedługo także inne smaki Pizzy Guseppe od Dr. Oetker’a. Macie może jakieś propozycje? W między czasie zachęcam do przeczytania opinii o Sukcesilianie od Kizo: TEX MEX oraz Extra Meat BBQ.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *