MAC’N CHEESE CHEETOS
Testujemy Jedzenie

MAC’N CHEESE CHEETOS

Mac’n Cheese Cheetos dostępne do kupienia w sklepach Lidl za 14.99zł. Występuje w dwóch wariantach smakowych, standardowe Mac and Cheese oraz pikantna wersja Mac and Cheese Flamin Hot. Oferta prawdopodobnie limitowana.

Wartość kaloryczna: 600 kcal + mleko + masło
Cena Mac’n Cheese: 14,99 zł

Opakowanie od razu rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. Doskonale spełnia swoją rolę i zachęca do zakupu. Natomiast skład pozostawia wiele do życzenia, chociaż po takim produkcie raczej nie oczekujemy zdrowej przekąski.

W środku opakowania znajdziemy makaron oraz saszetkę proszkiem. Natomiast całość nie jest gotowa do zjedzenia i wymaga przygotowania. Są to bardzo proste kroki, dlatego każdy powinien sobie bez problemu poradzić. Gotujemy makaron, dodajemy masłomlekoproszek, mieszamy i gotowe.

Zanim przejdziemy do smaku, muszę jeszcze wspomnieć o zapachu. Jest dokładnie taki jak serowe Cheetosy, dla jednych będzie to przepiękny zapach, a dla drugich zapach śmierdzących skarpet – dla mnie zdecydowanie ta pierwsza opcja.

Ale przejdźmy do najważniejszej rzeczy, czyli do smaku Mac’n Cheese Cheetos. Pierwsze wrażenie jest naprawdę dobre. Intensywny, uzależniający, serowy smak oblepionego makaronu jest genialny, jednak im dalej tym gorzej. Całość szybko staje się monotonna mdła, a jedzenie z każdym kolejnym kęsem jest mniej przyjemne.

Podsumowując, Mac’n Cheese Cheetos to bardzo interesująca ciekawostka, jednak jak dla mnie tylko na raz. Chciałbym spróbować jeszcze wersji Flamin Hot, myślę że ostrość dobrze będzie przełamywać monotonność. Próbowaliście? Dajcie znać w komentarzach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *