GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #17 – PIZZA BOYZ
Gdzie Zjeść w Szczecinie

GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #17 – PIZZA BOYZ

Dokładnie 2 tygodnie temu odbyło się otwarcie Pizza Boyz. Zaciekawiły mnie m.in. serwowane oryginalne pizze np. z frytkami, nachosami i wieloma innymi zaskakującymi dodatkami. W związku z tym postanowiłem wybrać się do tego lokalu i sprawdzić te nietypowe połączenia.

W dniu otwarcia knajpy, niestety nie można było zarezerwować stolika. Mimo to czas oczekiwania nie był zbyt długi, gdyż wystarczyło 5 minut. Otrzymałem menu, lecz aby zamówić danie trzeba było podejść do obsługi.

Przejdźmy jednak do tego co jest najbardziej interesujące (albo i nie), czyli jedzenia.

Pizza Fryty Boyz (sos pomidorowy, cheddar, mozzarella, pepperoni, crispy bacon, frytki) + sos bacon BBQ 4 zł -30,90 zł

Hmm, od czego tu zacząć. No właśnie to jest jeden wielki problem przy ocenianiu pizzy z Pizza Boyz. Jedynymi plusami pizzy było ciasto, które było bardzo dobrze zrobione i polecony przez kelnerkę sos BBQ. Na wierzchu widniejące frytki były spalone, można zauważyć to na powyższym zdjęciu. Oprócz tego znajdujący się w składnikach crispy bacon. Z przykrością stwierdzam nie był crispy. Był bardzo suchy. W dodatku pizza była „tłusta”. Wzięcie tej pizzy nie było dobrym pomysłem. Uważam, że cena nie jest adekwatna do jakości serwowanego jedzenia.

Ocena: 3,5/10

Cheezy stix boyz (autorski sos Coca-Cola BBQ, mozzaerlla, mimolette mozzarella sticksy w chrupiącej panierce z Cheetos’ów) – 28,90

Kolejna zamówiona pizza nie była lepsza. Z powodu cheetos’ów znajdujących się na pizzy. Po skosztowaniu można było wyczuć „starość”. W dodatku autorski sos Coca-Cola BBQ, uważam, że nie jest dobrym połączeniem, ale każdy ma swój gust. W związku tym nie będę tego oceniał. Z całej pizzy stiksy w chrupiącej panierce wraz z mozzarella były strzałem w dziesiątkę. Naprawdę były chrupiące i smaczne. Jak w poprzednim przypadku również uważam, że cena nie jest adekwatna do jakości serwowanego jedzenia.

Ocena: 4,5/10

Podsumowując. Szedłem do knajpy z wielką nadzieją, że nietypowe połączenia zrobią na mnie wielkie wrażenie, że moje kubki smakowe przeżyją prawdziwą ucztę. Jedynie czego doznałem to wielkiego rozczarowania. Może tak stało się ze względu na dużą liczbę klientów ? Z drugiej strony podczas otwarcia jedzenie jest najwyższej jakości, w tym przypadku tak nie było. Na ten moment daje taką, a nie inną ocenę, lecz w przyszłości dam jeszcze jedną szanse.

Ocena: 4/10

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *