GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #23 – PASTA FRESCA
Gdzie Zjeść w Szczecinie

GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #23 – PASTA FRESCA

Kilka miesięcy temu pisaliśmy na naszym fanpage’u o lokalu Pasta Fresca. Pod postem pojawiło się kilka pozytywnych komentarzy więc postanowiłem wybrać się i skosztować ich dań.

Najpierw kilka słów o samej restauracji i kuchni. W lokalu zjemy smaki włoskiej kuchni, na własne oczy możemy zobaczyć jak wyrabiany jest makaron jak i robione jest nasze danie. Oprócz tego lokalizacja jest idealna dla osób, które studiują w okolicy lub mieszkają w akademikach.
Przejdźmy jednak do oceny zamówionego jedzenia.

Piadina (placek z mozzarellą, rukolą, pomidorkami i szynką parmeńską) – koszt 16 zł

Zacznijmy od oceny ciasta. Było miękkie, ale zarazem lekko chrupiące. Dodatki znajdujące się w środku były świeże, ser mozzarella ciągnący. Określając wszystko jednym słowem było smacznie.

 (8 / 10)

Alfredo (śmietana kremowa, ser Grana Padano) – koszt 15 zł

Drugim zamówionym daniem był makaron w sosie śmietanowym, posypany serem Grana Padano, podany w boxie. W mojej ocenie makaron był al dente, czyli taki jaki powinien być, ale w tym wszystkim brakowało smaku. Według mnie, otrzymana porcja, co do jakości i ceny nie jest adekwatna.

 (4,5 / 10)

Podsumowując, jeżeli kiedykolwiek Wam przyjdzie spróbować Piadine to bardzo zachęcam, natomiast, co do samego makaronu mam pewne wątpliwości. Na pewno jeszcze raz odwiedzę lokal, aby zostały one rozwiane.

Ocena: 6,5/10

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *