GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #25 – NON SOLO PIZZA I PASTA
Gdzie Zjeść w Szczecinie

GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #25 – NON SOLO PIZZA I PASTA

Jakiś czas temu kolega Piotrek odwiedził lokal mieszczący się na starym mieście – Non Solo Pizza i Pasta. Jego dobra opinia sprawiła, że sam postanowiłem odwiedzić wspomnianą restaurację.

Przejdźmy do oceny zamówionego dania.

Pizza Margherita (sos pomidorowy i mozzarella fior di latte) – koszt 17 zł

Tym razem postawiłem na klasyczną pizzę, tzn. margherite. Do zamówionej pizzy otrzymałem ostrą oraz czosnkową oliwę. Ciasto było cienkie i nie spieczone. Sam sos pomidorowy uważam za bardzo dobry, ponieważ był dobrze przyprawiony oraz można było wyczuć nutkę smaku pomidorów, natomiast ser był ciągnący. Wszystko sprawiło, że pizze zjadłem ze smakiem.

 (7 / 10)

Spaghetti carbonora (boczek, jajka, granda padano) – koszt 25 zł

Drugim zamówionym daniem było spaghetti carbonara. Makaron był al dente, boczek nie był twardy. Ser grana padano został podany osobno, lecz nie był w smaku wyrazisty. Dodatkowo, danie zostało posypane świeżą pietruszką, która była posiekana dość grubo, co nie przypadło mi do gustu.

 (6 / 10)

Podsumowując, pizza była smaczna. Natomiast, spaghetti carbonara nie zachwyciło moich kubków smakowych. Innych potraw na dzień dzisiejszy nie próbowałem w związku z tym moja ocena opiera się tylko na podstawie tych dwóch dań.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *