GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #15 – EXPRESS MARCHE
Gdzie Zjeść w Szczecinie

GDZIE ZJEŚĆ W SZCZECINIE #15 – EXPRESS MARCHE

Dzisiaj recenzja lokalu będzie nieco z innego gatunku, a mianowicie będzie ona dotyczyła sieci multifood w galerii handlowej Kaskada w Szczecinie, czyli Express Marche. Zasada jest bardzo prosta. Bierzemy tackę, talerz i sztućce. Następnie, nakładamy to co lubimy i w ilości jakiej chcemy.

Mamy do dyspozycji tradycyjne dania kuchni polskiej z elementami kuchni świata, wegetariańskie przekąski, niskokaloryczne dania oraz owocowe soki i koktajle.

Na koniec przechodzimy do ważenia, gdzie za 100 g zapłacimy 3,89 zł. Bez zniżek, posiłek przedstawiony poniżej, kosztował – 32,99 zł. O promocjach jakie restauracja oferuje wspomnę na koniec postu.

Przejdźmy do samej oceny !!! 

Na talerzu znajdujący się biały ryż z warzywami jest sypki, lecz lekko suchy, natomiast warzywa są chrupkie. W mojej krytyce jest to część posiłku, którą oceniłbym 6/10.

Następnie recenzji został poddany kurczak tiki masala. Jestem miło zaskoczony smakiem samego kurczaka, ponieważ był miękki i soczysty. Natomiast, według mnie sos został za mało przyprawiony, lecz wydaje mi się, że jest to każdego indywidualna opinia. Mimo to pozytywnie oceniam to jedzenie 8/10.

Niestety, takiego samego zdania nie mogę mieć przy papryce nadziewanej ryżem, kurczakiem i pieczarkami. Papryka była zbyt miękka. Na górze znajdował się pomidor, który został zapieczony z serem, najprawdopodobniej była to mozarella. Sam farsz uznałbym za ok. Ocena 6/10.

Filet po parysku spełnia moja oczekiwania, gdyż jest to kotlet smażony jedynie w jajku bez panierki i dodatkowo na górze znalazł się ser z kawałkami pomidorów. Uważam, że połączenie tych składników jest dobre. Natomiast kotlet, smakował jak w domu. Jedyny minus to to, że był za zimny. Ocena 7/10.

Kiełbasa z grilla w mojej ocenia była za bardzo przesiąknięta tłuszczem, lecz sam smak był dobry. Ocena 7/10.

Podsumowując.

Warto wybrać się do Express marche, gdyż samo jedzenie nie jest najgorszej jakości, a cena nie jest zbytnio wygórowana.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *