pizza guseppe
Testujemy Jedzenie

Pizza Guseppe Kebab – czy czuć w niej kebaba?

Produkt: Pizza Guseppe Kebab
Producent: Dr. Oetker
Cena: 6zł/420g
Kcal: 997/420g

Jestem wielkim fanem pizzy guseppe, gdy nie ma czasu na domowy obiad jest to świetna deska ratunkowa. Dlatego skuszony reklamami, postanowiłem spróbować jednej z nowości. W nowej linii pizz znalazły się takie smaki jak: Chicken curry, Mozzarella & Pesto, Vege & Tzatziki, Creme Fromage oraz bohater dzisiejszego wpisu pizza guseppe kebab. Czy znalazłem w tym produkcie orientalne smaki i mięso wołowe jak zapewnia producent? Zapraszam do czytania.

Jako fan kebaba podchodziłem do tej pizzy bardzo optymistycznie. Grube ciasto, które charakteryzuje guseppe i smak kebaba? Pomyślałem: „To musi się udać!”. Niestety byłem w błędzie.

Fajne chrupiące ciasto i sos umieszczony w niektórych miejscach, to jedyne plusy, które mogę tu wymienić. Największą zbrodnią w tej potrawie jest niewyczuwalne mięso, widzimy je gdzieniegdzie porozrzucane po pizzy, ale są to tak małe kawałki mielonego mięsa, że aż niezauważalne. Warzywa też są nijakie, jedyne co czułem to orientalny posmak jakiejś przyprawy.

Generalnie bardzo się zawiodłem, będę musiał spróbować resztę pizz z nowej linii, żeby sprawdzić czy to jednorazowa wpadka, czy cała linia „smaki świata” to lipa.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *